موج
کدخبر : ۳۳۶۴۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336410

مهرداد حاجی زاده خبر داد؛

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان، گفت :امسال 10 هزارو 365 تفاهمنامه با مشترکان برای همکاری با این شرکت در ساعات اوج بار منعقد شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مهرداد حاجی زاده معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان، افزود: در این طرح مشترکان دارای مولدهای برق، جایگاه های پمپ گاز، مشترکین تجاری، اداری و صنعتی مشارکت داشته اند.

وی عنوان کرد: مشترکان برای مشارکت در این طرح با انعقاد تفاهمنامه همکاری با شرکت توزیع نیروی برق، مصرف خود را در ساعات بعدازظهر به حداقل رسانده و برحسب همکاری پاداش دریافت خواهند کرد.

وی اظهار داشت: بیشترین تفاهمنامه ها با مشترکان کشاورزی با 6 هزارو 979  تفاهمنامه و مشترکین تجاری با یک هزار و  هزارو 654 تفاهمنامه بوده است.  ضمن اینکه 885 تفاهمنامه  مربوط به مشترکان صنعتی و  817  تفاهمنامه متعلق به مشترکین اداری و جایگاه های CNG است.

حاجی زاده اضافه کرد: شرکت توزیع نیروی برق با نصب کنتورهای هوشمند که قابلیت قرائت از راه دور دارد  مصرف آنها را در ساعات اوج بار تابستان رصد میکند و برحسب میزان کاهش مصرف نسبت به دوره قبل از آن و طبق الگوی مصرف اعلام شده پاداش همکاری را در صورتحساب های برق مصرفی این مشترکان محاسبه میکند. حاجی زاده ادامه داد: دوره همکاری مشترکان در این طرح از نیمه خردادماه آغاز شده و تا نیمه شهریور ادامه دارد.

به گفته وی، باتوجه به اینکه هزینه برق در ساعات اوج بار بعداز ظهر بیشتر از سایر ساعات محاسبه می شود،مشارکت در این طرح علاوه بر کاهش هزینه های برق مصرفی تاثیر بسزایی در پایداری شبکه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها