موج
کدخبر : ۳۳۶۳۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336318

فریدون همتی تاکید کرد؛

استاندار هرمزگان، گفت: کارمندان در ساعات بعد از ظهر و شب و روزهای پنجشنبه و جمعه که ادارات تعطیل است، در سطح شهرها، ساحل و بازار حضور نداشته باشند و در خانه بمانند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان، گفت: تعطیل کردن و اعمال محدودیت‌های مقابله با کرونا برای این است که افراد در خانه بمانند، اما در این مدت تعدادی از کارمندان و کارکنان در تماس‌هایی که داشتند، پیگیر بودند و اعلام می کردند که چه زمانی ادارات و دیگر بخش ها، تعطیل می‌شوند تا برای رفتن به مسافرت یا مهمانی برنامه ریزی کنند.

فریدون همتی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: باید بدانیم که تعطیلی برای رفتن به سفر و مهمانی نیست، بلکه برای ماندن در خانه و جلوگیری از انتقال بیماری کرونا است.

استاندار هرمزگان خاطر نشان کرد: عصرها و شب‌ها بعد از ساعات اداری که ادارات تعطیل است، کارمندان در سطح شهرها، ساحل و بازار حضور نداشته باشند و در خانه بمانند.

وی در پایان اضافه کرد: همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه که ادارات کاملا تعطیل است، دلیلی ندارد که کارمندان از خانه بیرون بیایند و لازم است جهت جلوگیری از گسترش بیماری در خانه بمانند تا خیابان ها، بازارها و ساحل خلوت باشد و شاهد کاهش حجم تردد در سطح شهرهای استان باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها