موج
کدخبر : ۳۳۶۳۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336317

شهردار چالوس :

شهردار چالوس گفت: در حال حاضر در سطح شهر چالوس ، تعداد 102 پروژه عمرانی جهت توسعه شهری چالوس و رفع مشکلات ترافیکی در حال اجرا قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، جعفر ردایی در نشست با اعضای انجمن صنفی خبرنگاران غرب استان مازندران اظهار داشت: بودجه سال 1399 شهر چالوس 73 میلیارد تومان بوده که در 100 روز اول فعالیت سال 1399 بیش از 60 درصد بودجه تحقق پیدا کرده است.

وی ادامه داد: محقق شدن این درصد بودجه در 100 روز اول سال 99 نشان دهنده این موضوع بوده که شهرداری در مسیر درست در حرکت است و توسعه عمرانی شهر چالوس در الویت قرار دارد.

ردایی تصریح کرد: در صورت تحقق کامل بودجه و ارایه متمم بودجه نهضت پارک سازی در شهر چالوس را راه اندازی می کنیم تا بتوانیم در این قسمت سرانه را افزایش دهیم ضمن اینکه نهضت پیاده رو سازی و نهضت آسفالت در حال انجام می باشد.

شهردار چالوس تصریح کرد: از اصحاب رسانه شهرستان چالوس که نهایت همکاری را با شهرداری دارند تقدیر می کنم و موفقیت خبرنگاران این شهرستان در انتخابات اخبر خانه مطبوعات را نیز تبریک می گویم.

وی گفت: در دوره پنجم شورای اسلامی شهر چالوس اقدامات و فعالیت های خوب عمرانی در سطح شهر رخ داد و ادامه نیز دارد که شاهد تحول در حوزه شهری خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها