موج
کدخبر : ۳۳۶۲۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336233

استاندار کرمانشاه دستور داد:

هوشنگ بازوند با تأکید بر اینکه مهار و مدیریت کرونا بستگی به رفتار مردم دارد گفت: قرار گرفتن ۱۲ شهرستان کرمانشاه در وضعیت قرمز بسیار نگران‌کننده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه بابیان اینکه ۱۷ محدودیت و ممنوعیت جدید مقابله با کرونا از امروز در کرمانشاه اعمال می‌شود، افزود: راه‌حل مدیریت کر‌ونا در بیمارستان نیست و باید در پیشگیری و رعایت توصیه‌های بهداشتی با تغییر رفتار به دنبال مدیریت بیماری کرونا در کرمانشاه باشیم.

وی بابیان این مطلب که راه‌حل مدیریت کر‌ونا در بیمارستان نیست و مردم باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، افزود: فقط با توصیه نمی‌شود کرونا را کنترل کرد در برخی موارد باید قانون اعمال شود و ‌بر این اساس در هر شهرستانی که وضعیت قرمز دارد، ۱۰ روز محدودیت اعمال می‌شود.

استاندار کرمانشاه تأکید کرد: عمده‌ترین مشکلات ما در برگزاری مراسم‌ها ترحیم، عروسی‌ها و دورهمی هاست که باید موردتوجه قرار گیرد.

وی در ادامه یادآور شد: متأسفانه شاهد کم‌رنگ شدن رعایت توصیه‌های بهداشتی در مشاغل و اجتماعات هستیم و از ۱۵ تیرماه زدن ماسک در محل‌های تجمع الزامی می‌شود تا سلامت عمومی مردم حفظ شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها