موج
کدخبر : ۳۳۵۶۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335651

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: دریا در محدوده جاسک تا شرق تنگه هرمز با وزش بادهای جنوب شرقی متلاطم است که توصیه می شود تردد شناورهای سبک با احتیاط های لازم صورت پذیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: با تاثیر جریانات شرقی و افزایش رطوبت نسبی هوا، در ساعات صبح در مناطق ساحلی مه صبحگاهی و در سواحل دریای عمان تا شرق تنگه هرمز وزش بادهای جنوب شرقی تا حداکثر 36 کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.

وی افزود: دریا در محدوده جاسک تا شرق تنگه هرمز با وزش بادهای جنوب شرقی متلاطم است که توصیه می شود تردد دریایی شناورهای سبک با  احتیاط های لازم صورت پذیرد.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، در ادامه اظهار کرد: در ارتفاعات استان به ویژه در شمال و شرق در ساعات بعدازظهر رشد ابر، رگبار پراکنده باران و رعدوبرق و افزایش موقتی سرعت باد پیش بینی می شود.

عارفی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: به تناوب وقوع بارش های رگباری تا روزهای پایانی هفته جاری در این مناطق مورد انتظار است  که توصیه می شود از تردد در حاشیه رودخانه های فصلی خودداری شود.

وی در ادامه اضافه کرد: طی صبح چهارشنبه و پنجشنبه سرعت وزش بادهای جنوب شرقی در سواحل دریای عمان و شرق تنگه هرمز قابل ملاحظه خواهد شد و سبب مواج شدن این نواحی می شود.

بنا بر گفته های عارفی از لحاظ دمایی تغییرات قابل ملاحظه ای پیش بینی نمی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها