موج
کدخبر : ۳۳۵۵۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335599

از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ره؛

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در کردستان با اشاره به حضور موثر این نهاد در مرحله اول رزمایش همدلی واحسان گفت: در مرحله دوم این رزمایش با بسته ای اهدایی به ارزش 20 میلیارد ریال مجددا حضور یافتیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، مهدی طالبی ظهر امرروز یکشنبه  با اعلام این خبر در گفت و گو با رسانه های کردستان در سنندج اظهار داشت: این بسته‌ها در قالب مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان و با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و استفاده از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات، تشکل‌های مردمی، گروه‌های جهادی و هیات های مذهبی در نقاط محروم حاشیه شهرها بین نیازمندان و خانوارهای آسیب‌پذیر از کرونا  توزیع می‌شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در کردستان گفت: همزمان با دهه کرامت، 40 هزار بسته پروتئینی بین اقشار ضعیف استان در مناطق حاشیه شهرها توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه بسته‌ها شامل 80 هزار قطعه مرغ و به ارزش 20 میلیارد ریال است، اضافه کرد: کمک‌ها از امروز بین خانوارهای نیازمند و در مناطق محروم و حاشیه شهرها توزیع خواهد شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام‌(ره) در کردستان یادآور شد: در مرحله اول این رزمایش نیز 20 هزار بسته معیشتی به ارزش 64 میلیارد ریال (هر بسته 320 هزار تومان)، بین خانوارهایی که تحت حمایت هیچ نهادی قرار نداشتند، توزیع شد.

طالبی افزود: این ستاد از اوایل اسفند تاکنون با همکاری بسیج دانشجویی و 6 گروه جهادی تاکنون 12 هزار عدد ماسک تولید و میان اقشار نیازمند توزیع کرده ضمن اینکه روزانه 90 دست لباس ایزوله در مجموع سه هزار دست و 2 هزار و 500 عدد شیلد حفاظتی نیز تولید و به مراکز درمانی تحویل داده است.

وی تاکید کرد: در قالب پویش سلامت احسان نیز توزیع پنج هزار بسته بهداشتی بین مردم نیازمند و تحویل یک هزار دست لباس ایزوله به دانشگاه علوم پزشکی از دیگر اقدامات این ستاد در مدت ذکر شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها