موج
کدخبر : ۳۳۵۵۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335542

استاندار البرز از گسترش شیوع کرونا در البرز خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز ، عزیزالله شهبازی روز هشتم تیرماه در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که به ریاست رییس جمهور محترم و با حضور استانداران سراسر کشور برگزار شد، با اشاره به اینکه در این نشست روسای کمیته ها گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های آینده ارائه دادند، افزود: مصوب شد با توجه به روند صعودی شیوع کرونا، از 15 تیر ماه، زدن ماسک در تمام محل های تجمع الزامی شود و مسئولان مربوطه پیگیری های لازم را برای ماسک ارزان دارند.

وی با اشاره به اینکه در البرز نیز روند شیوع کرونا سرعت گرفته و تعداد بیماران جوان نیز افزایش یافته است، ادامه داد: با همراهی مردم می توان در البرز شرایط را همچنان به گونه ای مدیریت کرد که در وضعیت قرمز و بحران قرار نگیریم.

استاندار البرز با بیان اینکه طبق تاکید رییس جمهور محترم محل تجمع، محل خطر شیوع کرونا است، گفت: بر این اساس از مردم درخواست داریم که با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، ما را در مقابله با شیوع این ویروس منحوس یاری کنند.

وی افزود: طبق مصوبه امروز ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، هر شهرستانی که به وضعیت قرمز می رسد ستاد استانی می تواند برای محدودیت یک هفته ای به وزیران بهداشت و کشور پیشنهاد بدهد تا در نهایت با تصویب رئیس جمهور به مرحله اجرا گذاشته شود.

شهبازی با اشاره به اینکه موجران محترم با توجه به شرایط موجود نسبت به همراهی بیشتر با مستاجران اقدام کند، اضافه کرد: طبق مصوبه ستاد کرونا، از فردا اضافه اجاره بها نسبت به سال قبل نباید در تهران بیشتر از 25  درصد، در کلان شهرها بیشتر از 20 و در بقیه شهرها بیشتر از 15 درصد باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها