موج
کدخبر : ۳۳۵۴۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335412

با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد؛

جشن های زیر سایه خورشید با حضور خدام رضوی در هرمزگان با رعایت پروتکل های بهداشتی در سراسر استان در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، گفت: سیزدهمین جشن های مردمی زیر سایه خورشید هرساله با همکاری آستان قدس رضوی، ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری ها، دهیاری ها، شوراهای شهر و روستا، کانون های فرهنگی هنری مساجد و تشکل های مردمی هرمزگان در دهه کرامت از ولادت حضرت معصومه (س) تا ولادت ثامن الحجج (ع) برگزار می شود.

وی افزود: سیزدهمین دوره این جشن‌های مردمی با توجه به شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی و بدون هر گونه تجمع مردمی برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به اهم برنامه های خدام رضوی در استان اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به گسترش بیماری کرونا در سراسر استان طی روزهای اخیر و خستگی کادر درمان، حضور خدام با پرچم مقدس آستان مقدس امام رضا (ع) و بسته های متبرک در بیمارستان های سراسر استان و عیادت از بیماران با هدف روحیه بخشی به بیماران و کادر درمان در اولویت قرار دارد.

کمالی زرکانی در ادامه عنوان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان، رزمندگان، تقدیر از فعالان قرآنی و تشکل های مردمی فعال در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا، بازدید از موسسات و کانون های فعال فرهنگی و قرآنی، دیدار با ائمه جمعه و جماعت استان و... از دیگر برنامه های جشن‌های زیر سایه خورشید در هرمزگان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها