موج
کدخبر : ۳۳۵۳۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335387

بهروز رزمی:

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: طرح نوآوران به منظور توسعه اقتصاد دیجیتال و راهبردی در برابر تهدیدات و تحریم‌ها در استان اردبیل اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح نوآوران به منظور توسعه اقتصاد دیجیتال و راهبردی در برابر تهدیدات و تحریم‌ها در استان اردبیل اجرا می‌شود.

وی خودکفایی در حوزه زیرساخت‌های فناوری را بسیار مهم دانست و افزود: این طرح به شرکت‌ها و تیم‌های نوپا و استارتاپی با ارائه بسته‌ها و طرح‌های حمایتی کمک خواهد کرد تا در حوزه زیرساخت‌های فناوری به ویژه خدمات ابری رایگان و ارزان به خودکفایی رسیده و تقویت شوند.

رزمی از ارائه تسهیلات به اعضای سامانه نوآفرینان خبر داد و تصریح کرد: در قالب طرح ایران نوآفرینان شرکت‌های عضو در سامانه نوآفرین بسته‌ها و تسهیلات حمایتی ۵۰ میلیون تومانی دریافت خواهند کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با بیان اینکه یکی از مشکلات این نوع فعالیت‌ها بازاریابی است بیان کرد: این تسهیلات برای رفع امنیت اطلاعات، نیازهای تبلیغاتی، بازاریابی و مشاوره به شرکت‌های استارتاپی ارائه خواهد شد و متقاضیان باید برای دریافت تسهیلات در سامانه irannoafarin.ir ثبت نام نمایند.

وی با اشاره به فعالیت مستمر شرکت‌های استارتاپی در استان اردبیل اظهار کرد: همچنین در استان تردبیل تاکنون ۲۸ شرکت نوپا، ۵ تیم نوپا، ۳ مرکز رشد و شتاپ دهنده و ۲ شرکت بزرگ و رشد یافته در حال فعالیت می‌باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها