موج
کدخبر : ۳۳۵۳۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335358

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در دیدار با اعضای تیم هندبال زاگرس کرمانشاه گفت: ورزش عاملی مهم در ایجاد شادی و نشاط در جامعه و سبب توسعه سلامت همگانی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در دیدار با مدیرعامل، مربیان و جمعی از ورزشکاران تیم هندبال زاگرس افزود: عملکرد مطلوب ورزشی تیم هندبال زاگرس کرمانشاه در دو سال حضور در رقابت‌های لیگ برتر و حضور در جام باشگاه‌های آسیا قابل‌تقدیر است.

وی بیان داشت: هندبال زاگرس به‌عنوان تیمی مردمی جایگاه مناسبی در بین علاقه‌مندان به ورزش دارد و برای حضور قدرتمند این تیم در لیگ برتر از تمامی ظرفیت‌های قانونی استفاده و از مردم عزیز نیز برای حمایت ویژه از این تیم شایسته درخواست مساعدت و همراهی داریم.

مقام عالی استان ادامه داد: حضور حامیان مالی و خیرین ورزش یار برای حضور تیم‌های استان در لیگ‌های معتبر کشوری بسیار مهم است.

بازوند اظهار داشت: ورزش عاملی مهم در ایجاد شادی و نشاط در جامعه و سبب توسعه سلامت همگانی می‌شود، بر این اساس برای حمایت از قهرمانان و پویایی اقتصاد ورزش نیازمند ورود بخش خصوصی هستیم.

وی افزود: استان کرمانشاه سرزمین قهرمانان و یلان نامدار است و توسعه ورزش قهرمانی می‌تواند بستری مناسب برای نهادینه شدن فرهنگ ورزش همگانی نیز باشد و گرایش و تمایل مردم به ورزش را بیشتر کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها