موج
کدخبر : ۳۳۵۲۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335230

اکبر بهنامجو:

استاندار اردبیل گفت: با توجه به ظرفیت‌های استان اردبیل در حوزه‌های مختلف گردشگری محور توسعه استان قرار گرفته است و امروز برای تامین زیرساخت‌های گردشگری استان اردبیل تلاش می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنامجو استاندار اردبیل شامگاه امروز در نشست با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل از شمال تا جنوب ظرفیت‌های بسیار ویژه‌ای در حوزه‌های کشاورزی، دامپروری، گردشگری و صنعت دارد که باید برای توسعه و آبادانی مناطق مختلف استان در تلاش باشیم.

وی گردشگری را محور توسعه استان اردبیل دانست و افزود: امروزه با توجه به پیشرفت‌هایی که در سطح کشور در حوزه گردشگری داریم ما نیز باید با سرمایه‌گذاری بر روی بخش گردشگری گام‌های اساسی در این راستا برداریم و گردشگری محور توسعه استان اردبیل است.

بهنامجو از تلاش برای تامین زیرساخت‌های اماکن گردشگری استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های استان اردبیل در حوزه‌های مختلف گردشگری محور توسعه استان قرار گرفته است و امروز برای تامین زیرساخت‌های گردشگری استان اردبیل تلاش می‌کنیم.

استاندار اردبیل با اشاره به توجه جدی وزارت میراث فرهنگی به گردشگری استان بیان کرد: مسئولان وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به گردشگری استان اردبیل توجه جدی دارند و امیدواریم در اختصاص اعتبارات لازم نیز ما را یاری کنند.

وی با تاکید بر جذب اعتبارات مربوطه اظهار کرد: با جدب و اخذ اعتبارات لازم از محل اعتبارات مختلف می‌توانیم با توسعه گردشگری استان گردشگران بسیاری را در استان اردبیل اعم از خارج و داخل کشور میزبانی کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها