موج
کدخبر : ۳۳۵۲۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335223

حجت الاسلام علی‌اکبر باقری بنابی:

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد گفت: با توجه به وجود مراکز و واحدهای تولیدی و صنعتی و اقتصادی بسیار بزرگ در منطقه مغان باید برای توسعه و پیشرفت سطح شهر نیز تلاش جدی شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حجت الاسلام علی‌اکبر باقری بنابی امام جمعه شهرستان پارس‌آباد در نشست با مسئولان پارس آباد با تاکید بر وجود واحدهای تولیدی بسیاری در منطقه اظهار کرد: با توجه به وجود مراکز و واحدهای تولیدی و صنعتی و اقتصادی بسیار بزرگ در منطقه مغان باید برای توسعه و پیشرفت سطح شهر نیز تلاش جدی شود.

وی زحمات شبانه روزی کشاورزان منطقه را ارزشمند دانست و گفت: اغلب جمعیت شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان به شغل شریف کشاورزی و دامپروری که یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های شمال استان اردبیل است مشغول هستند بنابراین باید رسیدگی به مسائل و مشکلات این مردم در اولویت باشد.

باقری بنابی با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر در خدمت مقدم خدمت به مردم قرار دارند ادامه داد: شهرداری و شورای شهر در خدمت مقدم خدمت به مردم قرار دارند و باید مجموعه شهرداری با درآمد پایداری اداره امور و خدمات شهری را پیش ببرد اما در حال حاضر شهرداری پارس‌آباد در تامین حقوق کارگران خود با مشکل مواجه است بنابراین باید همگان دست به دست هم دهیم و برای حل این مسائل تلاش کنیم.

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد افزود: شرکت‌های کشت‌، صنعت و دامپروری‌ پارس‌، مغان و فردوس در سطح منطقه چه در دوران واگذاری و چه در وضعیت فعلی باید در روند توسعه و آبادانی شهرستان نقش ویژه‌ای داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها