موج
کدخبر : ۳۳۵۱۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335196

عباس جهانگیرزاده:

نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز در مجلس یازدهم گفت: پروژه ایران هراسی همچنان در دستور کار معاندین و دشمنان نظام است نباید اجازه دهیم میان دولت و مجلس و مردم شکاف ایجاد شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عباس جهانگیرزاده نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز در مجلس یازدهم  امروز  در جلسه شورای اداری شهرستان پارس آباد گفت: از تلاش های هیئت های اجرایی و نظارت و دیگر دست اندرکاران برگزاری انتخابات که شبانه روزی تلاش کردند تا انتخابات به نحو احسن برگزار شود، قدردانی می کنم.

 وی ادامه داد: هیچ تبعیضی میان مردم ، مسئولین، موافقین و مخالفین قایل نخواهیم شد همه گروه‌ها و طوایف نزد ما یکسان هستند .

نماینده مردم شهرستان های پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز در مجلس یازدهم با بیان اینکه همه ما در مقابل مردم مسئول هستیم، اظهار داشت: باید با یکنواختی و یکدلی در کنار یکدیگر مشکلات منطقه را همسو با دولت حل شود

 وی خاطر نشان کرد: در طول مدت کوتاه توانستیم ۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای مسیر انحرافی سد میل مغان در مجلس تخصیص دهیم.

جهانگیرزاده تصریح کرد: سه پروژه مهم اقتصادی که سال ها در مجلس راکد مانده بود با تلاش و رایزنی های مضاعف توانستیم در دستور کار قرار داده و ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای اجرای این پروژه ها اعتبار تخصیص دهیم.

 نماینده مردم پارس آباد در مجلس افزود: یکی از این پروژه ها چهار بانده شدن مسیر سربند تا مشکین شهر بود که ۷۶ میلیارد تومان اعتبار برای عملیاتی شدن آن در سالجاری تخصیص یافته است.

 عدالت حاجی پور سرپرست فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: حضور ویژه رئیس جمهور در شهرستان پارس آباد جهت اجرای طرح ها و پروژه های در دست احداث، برگزاری باشکوه ترین انتخابات مجلس در طول دوره های گذشته با بیشتر مشارکت و بیشترین حاشیه امنیت و آرامش، مدیریت بیماری کرونا و پیشگیری و مبارزه با این بیماری واگیردار از جمله رویدادهای بزرگ در طی این مدت بود، که مدیریت و به اجرا در آمده است.

وی گفت: علاوه بر کارها و اقدامات انجام شده برخی طرح‌ها و پروژه‌های اولویت دار نیز در شهرستان وجود دارد، که باید مورد توجه قرار گرفته و در راستای حل آن اهتمام داشته باشیم.

سرپرست فرماندار پارس آباد اظهار داشت: تجهیز و تکمیل پاسگاه های مرزی و مسیرهای منتهی به آن، تخصیص ردیف ملی برای چهار بانده کردن جاده پارس آباد به اردبیل، حل مشکل اراضی سه هکتاری عشایر، تجهیز و تکمیل بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهدا، تخصیص اعتبار ویژه به پل عنبرلو، ردیف اعتباری ۴۳ میلیاردی برای برای تصفیه خانه فاضلاب شهرک طالقانی، اخذ دستگاه ام آر آی برای شبکه بهداشت و درمان، پیگیری مصوبه تبدیل روستای اولتان به شهر، اخذ اعتبار ۳۰ میلیارد تومانی آماده و پیگیری انتقال آب شرب تازه کند به اسلام آباد از جمله پروژه های حیاتی در سطح ملی برای شهرستان پارس آباد هستند که باید در اولویت قرار داده شوند.

 

خبرنگار جمشید کریمی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها