موج
کدخبر : ۳۳۵۰۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335083

رئیس کل دادگستری استان اصفهان:

رئیس کل دادگستری استان اصفهان اظهار داشت: دستگاه قضائی وظیفه خود می داند از نیروی انتظامی خدوم و زحمت کش نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع نماید.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا حبیبی در جلسه مشترک با فرمانده انتظامی استان اصفهان ضمن تبریک میلاد فاطمه معصومه (س) و فرا رسیدن دهه کرامت به نقش نیروی انتظامی در برقراری امنیت جامعه اشاره و تلاش های این نیرو را ضامن تامین عدالت اجتماعی دانست و گفت: دستگاه قضائی وظیفه خود می داند از نیروی انتظامی خدوم و زحمت کش نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع نماید.

وی ادامه داد: لازم می دانم از همه نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی که شبانه روز برای عزت و اقتدار ایران اسلامی تلاش می کنند تقدیر و تشکر شایسته داشته باشم.

 حبیبی بیان داشت: تلاش های نیروی انتظامی در برقراری امنیت را ضامن تامین عدالت اجتماعی عنوان کرد و حمایت قاطع از این نیرو را وظیفه دستگاه قضائی دانست.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: دشمن از اول انقلاب تا کنون توطئه ها و دسیسه های زیادی را بر علیه نظام ما بکار بسته که اگر سایه ولایت و همچنین همدلی و هم پوشانی بین دستگاه ها و نهادهای انقلابی نبود هر یک از آنها ممکن بود در زندگی مردم و اقتدار نظام اخلال ایجاد کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها