موج
کدخبر : ۳۳۵۰۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335016

معاون فنی و شبکه های ایستگاه هواشناسی هرمزگان، گفت: ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات شرقی استان رشد و افزایش ابرناکی رخ خواهد داد و رگبار باران و رعد و برق، گاهی تگرگ همراه با افزایش لحظه ای سرعت باد پیش‌ بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه های ایستگاه هواشناسی هرمزگان، گفت: طی امروز چهارشنبه، چهارم تیر ماه در ساعات ابتدایی صبح مه رقیق صبحگاهی پدیده غالب سواحل و جزایر خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در دریای عمان و شرق و جنوب تنگه هرمز در طول روز وزش بادهای جنوب شرقی سبب متلاطم شدن این مناطق دریایی خواهد شد که توصیه می شود تردد شناورهای سبک و صیادی با احتیاط صورت پذیرد.

عارفی عنوان کرد: ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات هرمزگان (بیشتر ارتفاعات شرقی) رشد و افزایش ابرناکی رخ خواهد داد و رگبار باران و رعد و برق، گاهی تگرگ همراه با افزایش لحظه ای سرعت باد پیش‌ بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همچنین در محدوده شهرستان بشاگرد، سیلابی شدن موقتی رودخانه های فصلی محتمل است، اذعان داشت: در مناطقی که شرایط رطوبتی مهیا نیست، رخداد گرد و غبار دور از انتظار نخواهد بود.

عارفی در پایان با بیان اینکه  این شرایط به تناوب تا روز شنبه، هفتم تیر ماه در سطح استان پیش‌بینی می شود، اضافه کرد: از نظر دمایی طی این مدت نوسانات دمایی تغییرات چندانی نخواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها