موج
کدخبر : ۳۳۴۹۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334983

حسین اربابی:

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی ایران گفت: در حال حاضر برای توسعه و گسترش طرح ایجاد هتل‌های کپسولی در مناطق مختلف به ویژه در استان‌های گردشگری کشور توسعه می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی ایران در نشست با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل اظهار داشت: کشور ما اقتصاد نوپایی را آغاز کرده است و جای خالی هتل های کپسولی که در دنیا راه‌اندازی می‌شود در کشور ما احساس می‌شد.

وی از آغاز اجرای طرح ایجاد هتل‌های کپسولی در کشور خبر داد و افزود: در حال حاضر برای توسعه و گسترش طرح ایجاد هتل‌های کپسولی در مناطق مختلف به ویژه در استان‌های گردشگری کشور توسعه می‌یابد.

اربابی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری در استان اردبیل تصریح کرد: استان اردبیل یکی از مناطق گردشگری مهم کشور به شمار می‌رود که همواره میزبان گردشگران بسیاری از داخل و خارج از کشور است.

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی ایران با تاکید بر توسعه گردشگری استان اردبیل بیان کرد: استان اردبیل با توجه به پتانسیل‌هایی که در حوزه گردشگری دارد به عنوان پایلوت اجرای طرح‌های هتل کپسکلی در کشور انتخاب شده است و این پروژه به رونق و توسعه گردشگری این منطقه موثر خواهد بود.

وی از تلاش‌های مسئولان برای توسعه این طرح قدردانی کرد و ادامه داد: مسئولان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از پروزه هتل‌های کپسولی استقبال و حمایت خوبی کرده‌اند که بسیار بی‌نظیر و قابل تقدیر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها