موج
کدخبر : ۳۳۴۷۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334773

در صورت عدم رعایت موازین بهداشتی؛

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با توجه به گردش ویروس کرونا در استان در صورت عدم رعایت موازین بهداشتی و استفاده نکردن از ماسک، بزودی در شهرستانهای باتنه، دیواندره و بیجار هم وضعیت قرمز خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، ابراهیم قادری ظهر امروز دوشنبه در گفت‌وگوبا خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به روند صعودی بیماری و افزایش روز افزون مبتلایان به کرونا، در صورت رعایت نکردن جدی فاصله فیزیکی، استفاده از ماسک و قرنطینه افراد در تماس، جداسازی بیماران و مراقبت از خود در افراد دارای علائم بزودی شاهد افزایش موارد شدید بیماری غیر از سنندج و مریوان، در بانه، دیواندره و بیجار هم خواهیم بود.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با توجه به افزایش گردش ویروس کرونا در استان و در صورت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی در شهرستان‌های بانه، بیجار و دیواندره نیز با وضعیت بحرانی و افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا در روزهای آینده مواجه خواهیم شد.

وی با ابراز نگرانی از وضعیت استان و افزایش آلودگی این ویروس افزود: لازم است همه افراد دارای علائم، خود را مبتلا به کرونا فرض کرده و ضمن استراحت و رعایت قرنطینه، مراقب باشند دیگران را مبتلا نکنند.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان هشدار داد: شهروندان از تردد در اماکن عمومی و حضور در مهمانی‌ها برای حفظ سلامتی خود و دیگران به شدت خودداری کنند.

قادری تاکید کرد: تغییر رفتار در شهرستان‌های بانه، بیجار و دیواندره مبنی بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، ماندن در خانه و رعایت فاصله فیزیکی باید سریعا صورت گیرد و مسوولان و مردم این شهرستان‌ها این هشدار را جدی بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها