موج
کدخبر : ۳۳۴۷۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334762

صدیف بدری:

عضو کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده طی هفته آینده مسائل و مشکلات حوزه کشاورزی استان اردبیل با حضور وزیر جهاد کشاورزی مورد بررسی و پیگیری قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، صدیف بدری عضو کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان اردبیل در حوزه کشاورزی و دامپروری ظرفیت‌‌ها و پتانسیل‌های فوق‌العاده‌ای دارد که با رفع برخی از موانع پیش‌رو می‌توانیم شاهد توسعه و گسترش فعالیت‌های این مجموعه باشیم.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از تجهیز اراضی کشاورزی استان اردبیل به سیستم‌های آبیاری مدرن خبر داد و افزود: در سال گذشته ۴ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان اردبیل به سیستم‌های آبیاری مدرن ازجمله آبیاری تحت فشار تجهیز شده است که امسال نیز این پروژه در ۱۲ هزار هکتار اجرا می‌شود.

بدری با تاکید بر پیشرفت حوزه کشاورزی استان اردبیل بیان کرد: استان اردبیل در سال‌های اخیر در حوزه کشاورزی پیشرفت‌ها و رشد چشمگیری داشته است که نمونه آن در ارتقای رتبه استان در آبیاری مکانیزه و تحت فشار که در حال حاضر جزو ۱۰ رتبه‌ برتر کشور هستیم مشهود است.

عضو کمسیون عمران مجلس شورای با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی به استان اردبیل سفر می‌کند تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده طی هفته آینده مسائل و مشکلات حوزه کشاورزی استان اردبیل با حضور وزیر جهاد کشاورزی مورد بررسی و پیگیری قرار می‌گیرد.

وی با اشاره برنامه‌های این سفر ادامه داد: در این سفر مسئولان وزارت جهاد کشاورزی علاوه‌بر بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های حوزه کشاورزی به پیگیری موضوعاتی نظیر واگذاری کشت و صنعت مغان، حمایت از کشاورزان و پروژه سد خداآفرین خواهند پرداخت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها