موج
کدخبر : ۳۳۴۶۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334605

بهروز ندایی:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در سطح جامعه می‌تواند موجب حل بسیاری از مسائل و مشکلات اجتماعی باشد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل،  بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی عفاف و حجاب استان اردبیل اظهار داشت: اهمیت عفاف و حجاب در مصوبه ۸۲۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی مشخص شده و دستگاه های اجرایی باید در طول یک هفته عملکرد خود را در این راستا ارائه دهند.

وی با بیان اینکه در بحث عفاف و حجاب باید بصورت کیفی عمل شود گفت: در بحث عفاف و حجاب باید بصورت کیفی عمل شود همچنین به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نیاز به خرد جمعی، همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و خانواده‌ها احساس می شود.

ندایی با تاکید بر گسترش موضوع حجاب و عفاف در جامعه تصریح کرد: برای مقابله با بدحجابی و حفظ عفت عمومی درون سازمانی و برون سازمانی با توجه به وظایف دستگاه‌ها در مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی نیاز به احصا عملکرد و انسجام عمومی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بیان کرد: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در آموزه‌های دینی ما ریشه دارد و عمل به اصول دین و رعایت آموزه‌های دینی می‌تواند در اجرای این مصوبه به ما کمک کند.

وی با اشاره به اینکه عملکرد دستگاه‌های اجرایی در حوزه عفاف و حجاب مورد ارزیابی قرار می‌گیرد گفت: بومی سازی این مصوبه مورد توجه قرار گیرد و متناسب با برش استانی و شهرستانی و عمل به مفاد این مصوبه برای استان اردبیل مفید خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها