موج
کدخبر : ۳۳۴۶۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334602

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف یک محموله قرص های بدنسازی قاچاق در اصفهان و دستگیری یک قاچاقچی کالا در این رابطه توسط نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا خدادوست گفت:محموله ای از پودر و قرص های بدنسازی خارجی قاچاق به ارزش بیش از یک ملیارد ریال از یک منزل مسکونی واقع  در یکی از مناطق شهر اصفهان کشف و توقیف شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پس از بررسی موضوع و اطمینان از درستی آن با هماهنگی قضایی  وارد محل شده و طی بازرسی از آن، یک هزار و 265 قوطی و پودر بدنسازی خارجی قاچاق در 110 نوع مختلف  را کشف کردند.

وی ارزش اقلام مکشوفه را یک  میلیارد و 200 میلیون ریال است، اظهار داشت: در این خصوص  یک نفر قاچاقچی کالا دستگیر و برای انجام اقدامات قانونی به دستگاه قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان ضمن تاکید بر جدیت پلیس برای مبارزه و مقابله با قاچاقچیان کالاهای خارجی ، از مشارکت و همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف کالاهای قاچاق نیز قدردانی کرد و گفت: از شهروندان می خواهیم هر گونه اخبار و اطلاعی از تهیه و توزیع قاچاق کالا را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی و با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها