موج
کدخبر : ۳۳۴۵۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334563

‏مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از تامین مستمر انرژی موردنیاز شرکت فولاد مبارکه در تمام طول سال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی در جریان بازدید از فولاد مبارکه گفت: تلاش ما این است که گاز شرکت فولاد مبارکه را به‌طور مستمر در طول سال تأمین کنیم.

وی اضافه کرد: البته در فصل سرد، ناچار به کاهش و ایجاد محدودیت هستیم. اما تلاش بیشتری خواهیم کرد تا انرژی موردنیاز فولاد مبارکه را به‌عنوان یک مشتری بزرگ و ارزشمند که باعث افتخار کشور است، به‌صورت مستمر تأمین کنیم

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، ضمن ابراز خرسندی از بازدید از فولاد مبارکه گفت: تکنولوژی و عظمت این شرکت و تولید انواع محصولات خاص و موردنیاز صنایع کشور ازجمله خودروسازی و لوازم‌خانگی برای هر ایرانی غرورآفرین است.

وی با بیان این‌که شرکت گاز استان اصفهان از این‌که تأمین‌کنندۀ گاز این مجموعۀ عظیم صنعتی است احساس غرور می‌کند، گفت: بخشی از گاز در فولاد مبارکه به‌عنوان مادۀ اولیه و بخش دیگری از آن در سیستم‌های گرمایشی و سایر مصارف استفاده می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان اظهار داشت: تلاش ما این است که گاز شرکت فولاد مبارکه را به‌طور مستمر در طول سال تأمین کنیم وهمکاران من در شرکت گاز استان اصفهان تلاش می‌کنند با حضور خود در منطقۀ مبارکه تأمین گاز موردنیاز فولاد مبارکه را تداوم ببخشند تا چرخ این شرکت عظیم به‌طور مداوم بچرخد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها