موج
کدخبر : ۳۳۴۵۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334562

فرمانده نیروی دریایی سپاه:

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: این نیرو در کشور 5 بیمارستان دارد که در نقاط مختلف خدمت رسانی به مردم را انجام می دهند و رضایت مردم در الویت این نیرو در حوزه سلامت می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سردار علیرضا تنگسیری در مراسم افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام رضا(ع) چالوس اظهار داشت: کادر درمانی در مراکز درمانی نیروی دریایی سپاه دلسوزانه مشغول به خدمت رسانی هستند و در بحران کرونا همواره در آماده باش بودند.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم در دنیا بقا داشته باشیم و سرافراز و با اقتدار بمانیم باید از اسلام و قرآن درس بگیریم.

سردار تنگسیری تصریح کرد: دشمن امروز عزت ایرانی ها را مورد هدف قرار داده است و اگر امروز عملی انجام دهیم که بر اقتدار ما خدشه وارد کند باید در مقابل شهدا پاسخ دهیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه بیان داشت: انقلاب ما عزت و اقتدار بود و امام به ما عزت و اقتدار داد و اگر امروز تضعیف شود باید در قیامت پاسخگو باشیم.

وی گفت: در سیل و کرونا نیروی دریایی سپاه با راه اندازی بیمارستان صحرایی و حضور کادر درمانی در منطقه در کنار مردم بوده و خدمت رسانی کرده است و مردم نیز از ما انتظار داشتند.

وی گفت: در جذب نیرو در بیمارستان امام رضا (ع) چالوس حتما از جوانان متخصص بومی استفاده شود و این موضوع در دستور کار قرار گیرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: بیمارستان امام رضا (ع) یکی از بیمارستانهای تخصصی این نیرو محسوب شده که با تجهیزات مناسب و روز به خدمت رسانی به مردم مشغول است.

وی ادامه داد: با راه اندازی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی و کلینیک دندانپزشکی در بیمارستان امام رضا (ع) امیدواریم بتوانیم خدمت رسانی مطلوبی به مردم ارایه دهیم.

تنگسیری بیان داشت: ما در نیروی دریایی سپاه خود را خادم و خدمتگذار مردم می دانیم و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اقتدار لازمه اش مردم هستند و رضایت مردم الویت اول این نیرو در خدمت رسانی حوزه سلامت است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها