موج
کدخبر : ۳۳۴۵۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334501

استاندار مازندران تاکید کرد:

استاندار مازندران گفت : طرح الزام استفاده از ماسک در مکان های ضروری تا دو هفته آینده آماده و ابلاغ می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان در جلسه مقابله با کرونا اظهار داشت:بر اساس مصوبه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد طرح الزام به استفاده از ماسک، در مرکز سربسته، پرتجمع و دیگر مکان‌هایی که ضرورت دارد تهیه، تصویب و ابلاغ شود.

وی ادامه داد:فعالیت دانشگاه‌های کشور از ۱۵ شهریور به صورت مجازی توام با حضوری آغاز می شود.

حسین زادگان بیان داشت:برای حفظ سلامت دانشجویان و جلوگیری از ازدحام در خوابگاه‌های دانشجویی، آن گروه از دانشجویانی که در دانشگاه دیگری غیر از وطن خود به صورت غیربومی مشغول به تحصیل هستند، میتوانند ترم تحصیلی آینده را در دانشگاه محل زندگی خود بگذرانند.

استاندار مازندان افزود: تاریخ بازگشایی مدارس در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا نیز از ۱۵ شهریور و به تناسب استان‌ها اعلام شد.

حسین زادگان بیان داشت:با توجه به اینکه در سال تحصیلی آینده بخشی از آموزش در مدارس به شکل مجازی و بخشی دیگر هم حضوری خواهد بود بنابراین ممکن است دانش آموزان یک روز درمیان مدرسه بروند به همین دلیل تعطیلی پنجشنبه‌ها حذف شد.

وی گفت:مبنای تصمیم گیری ستاد‌های استانی مقابله با کرونا از این پس شهرستانی بوده و با تفویض برخی اختیارات به استانداران برخی از محدودیت‌های شهرستانی و منطقه‌ای هم با نظر استانداران اعلام و اتحاذ می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها