موج
کدخبر : ۳۳۴۴۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334497

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از راه اندازی سامانه آموزشی و اطلاع رسانی کووید ۱۹ این دانشگاه با همکاری واحد IT، کارشناسان معاونت بهداشتی و روابط عمومی دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، هدف از راه اندازی این سامانه آموزشی و اطلاع رسانی که در قالب سایت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان است، را آگاهی و اطلاع رسانی عموم مردم از آخرین وضعیت بیماری کووید ۱۹ در استان و تسهیل در ارائه خدمات به بیماران حاد تنفسی و موارد مثبت کووید ۱۹ عنوان کرد.

نوروزیان از دیگر اهداف این سامانه را ارتقای دانش و آگاهی آحاد جامعه با تاکید بر اهمیت رعایت موارد پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا و مخاطرات حضور در اجتماعات و معابر عمومی و اهمیت حضور در منزل برای قطع چرخه انتقال این ویروس دانست.

وی اظهار کرد: آیتم های اصلی این سامانه شامل موضوعاتی از جمله: آنچه درباره کرونا بدانید، سوالات متداول، از مابپرسید، مشاهده پاسخ به سوالات، سامانه جوابدهی آنلاین آزمایش کووید ۱۹ و سامانه خود ارزیابی کووید ۱۹ است.

نوروزیان ابراز کرد: اخبار کووید ۱۹، اینفوگرافیک های آماری، پیام های آموزشی کووید 19، انیمیشن و موشن گرافی ها، نظر سنجی و پژوهش ها، گالری تصاویر، اخبار شایعات و تکذیبیه ها، جداول برنامه های صدا و سیما، گلچین گزارش های صدا وسیما و فیلم های آموزشی بخش دیگری از این سامانه آموزش و اطلاع رسانی به شمار می رود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها