موج
کدخبر : ۳۳۴۴۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334433

علی صالحی خبر داد؛

رییس کل دادگستری استان هرمزگان از دستگیری باند کارچاق کن و مدعی نفوذ در دستگاه قضایی هرمزگان خبر داد و گفت: طی این عملیات تعداد 80عدد سکه بهار آزادی از متهمان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان، از انهدام باند کارچاق کن و مدعی نفوذ در دستگاه قضایی و دستگیری سه نفر در این رابطه خبر داد.

وی اعلام کرد: یک باند کارچاق کن و مدعی نفوذ در دستگاه  قضایی توسط حفاظت اطلاعات دادگستری استان هرمزگان شناسایی و منهدم شد.

صالحی با اعلام این مطلب که پس از کار دقیق اطلاعاتی در این رابطه سه نفر دستگیر شده اند اظهار داشت: از متهمین ۸۰ عدد سکه بهار آزادی کشف و ضبط شده است.

وی همچنین به مراجعین دستگاه قضایی و عموم مردم  یادآور شد: با حفظ هوشیاری، فریب مدعیان دروغین نفوذ را نخورند و در صورت مواجهه با مواردی از این دست فوراً مراتب را به مقامات قضایی و حفاظت اطلاعات دادگستری استان اعلام کنند.

رییس‌کل دادگستری استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: با افرادی که با مبادرت به اقدامات مجرمانه به اعتماد عمومی مردم نسبت به دستگاه قضایی آسیب رسانند قاطعانه و بدون اغماض برخورد خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها