موج
کدخبر : ۳۳۴۲۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334268

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان تاکید کرد:

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان بر ایجاد زیر ساخت های لازم برای اجرای شبکه فاضلاب در سایت جانبازان بهارستان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، هاشم امینی در جلسه ملاقات مردمی گفت: شرکت آبفا استان اصفهان در کوتاه ترین زمان ممکن زیر ساخت های لازم برای انتقال و تامین آب شرب پایدار ساکنان در سایت جانبازان را فراهم می نماید.

وی با اشاره به ایجاد زیر ساخت برای اجرای شبکه فاضلاب در سایت جانبازان بهارستان اعلام کرد: طبق قانون، اجرای زیر ساخت به منظور برخورداری ساکنان این سایت از خدمات شبکه فاضلاب به عهده شرکت عمران بهارستان است.

امینی اعلام کرد: شرکت آبفا، به عنوان دستگاه نظارتی، با هدف سرعت بخشیدن به اجرای طرح و حمایت از جانبازان، هزینه نظارت و طراحی اجرای تاسیسات فاضلاب را از ساکنان این سایت دریافت نمی کند.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با بیان اینکه برخورداری سریعتر مردم از خدمات تاسیسات شبکه فاضلاب در سایت جانبازان مستلزم سرعت عمل شرکت عمران شهر بهارستان در اجرای زیر ساخت ها می باشد عنوان کرد: به محض اینکه زیرساخت های لازم برای اجرای شبکه فاضلاب و واگذاری انشعاب فاضلاب در سایت جانبازان فراهم شود ، مسئولان امر در شرکت آبفا در کوتاه ترین زمان ممکن، اجرای این پروژه را در دستور کار قرار می دهند.

هاشم امینی با تاکید بر خدمات رسانی پایدار به مردم اضافه کرد: شرکت آبفا در هر شرایطی درصدد ارائه خدمات مطلوب و پایدار به مردم است اما در این میان، بدون شک ارائه خدمات به افرادی که در دوران هشت سال دفاع مقدس ایثارگری کردند، از اهمیت به سزایی برخوردار است.

مدیرعامل شرکت در پاسخ به مشترکینی که خواهان انشعاب آب و فاضلاب بودند، اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب به مشترکینی که مجوزهای لازم را از دستگاه های مربوطه دریافت کردند و واحد آنها دارای هیچ مشکل فنی نباشد، در اسرع وقت انشعابات آب و فاضلاب واگذار می کند.

شرکت آبفا اصفهان

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها