موج
کدخبر : ۳۳۴۰۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334065

استاندار قم:

استاندار قم بر لزوم ثبت اطلاعات واحدهای صنعتی استان و بهره برداران آن‌ها در سامانه‌های الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قم که در سالن جلسات کرامت استانداری برگزار شد، باشاره به لزوم ثبت اطلاعات واحدهای صنعتی استان و بهره برداران آن‌ها در سامانه‌های الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی، اظهار کرد: درخواست‌ها به‌صورت غیرمستقیم و بدون نیاز به مراجعه حضوری موردبررسی قرارگرفته و خدمت‌رسانی لازم صورت گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم پیگیری مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان توسط دستگاه‌های اجرایی برای رسیدن به نتیجه موردنظر گفت:‌ بنده به‌عنوان استاندار قم در خصوص مشکلات واحدهای تولیدی استان با عالی‌ترین مقامات اجرایی کشور گفت‌وگو می‌کنم و در ادامه نیاز است تا دستگاه‌های اجرایی پیگیر باشند تا مصوبات اجرایی شود.

وی در ادامه با تاکید بر نقش شهرک‌های تخصصی صنعتی در روند پیشرفت اقتصادی استان،‌ افزود: در مورد شهرک‌های تخصصی صنعتی شهاب و محمودآباد با توجه به اولویت صورت گرفته در حال گذار و رسیدن به اهداف موردنظر هستیم و در این خصوص تمام مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید باید اجرایی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها