موج
کدخبر : ۳۳۳۶۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333643

استاندار کرمانشاه در نشست ستاد استانی کرونا:

هوشنگ بازوند ضمن اشاره به‌ضرورت بازنگری رفتار مردم و مسئولین برای مهار کرونا گفت: خاطیان سلامت به دادستانی معرفی می‌شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد مقابله با کرونا خطاب به مدیران، فرمانداران و‌ اعضای ستاد استانی کرونا در کرمانشاه گفت: وضعیت استان به لحاظ تعداد مبتلایان مطلوب نیست و نیازمند بازنگری رفتار مردم و مسئولین برای قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس هستیم.

استاندار کرمانشاه بابیان اینکه مسئولین با جدیت بیشتری بر روند اجرای پروتکل‌های بهداشتی نظارت کنند، اظهار داشت: اولویت اصلی ما در استان مدیریت و‌ مهار کرونا است و مردم باید این مهم را مدنظر داشته باشند که سلامت و خود و‌ دیگران را به خطر نیندازند.

مقام ارشد استان افزود: وضعیت فعلی خسارات و مشکلات زیادی را برای جان و کسب‌وکارهای مردم ایجاد می‌کند و نیازمند مشارکت جدی مردم هستیم و امروز هم مکان‌های پرخطر توسط صداوسیما به همه مردم اعلام می‌شود.

رئیس ستاد کرونا استان کرمانشاه ادامه داد: کمیته نظارت بر اجرای مصوبات در تمام با افرادی که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند برخورد کنند و در صورت نیاز به مراجع قضایی معرفی کنند.

وی افزود: رسانه‌ها به‌صورت گسترده در حساس سازی، اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به مردم کار کنند، گزارش فعلی وضعیت کرونا تکان‌دهنده است، فرمانداران شخصاً وارد شوند و مسائل را پیگیری کنند.

بازوند تصریح کرد: اگر امروز اقدام جدی انجام نشود فردا باید هزینه‌های بیشتری برای مهار کرونا پرداخت کنیم و اگر توصیه‌های بهداشتی رعایت نشود همه بیمارستان‌ها درگیر می‌شوند.

وی در خاتمه تأکید کرد: بانک‌ها، باشگاه‌های ورزشی، اصناف، صمت و همه نهادها با جدیت بر انجام توصیه‌های بهداشتی مقابله با کرونا نظارت کنند و‌ مسئولین با گروه‌های پرخطری که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند؛ برخورد کنند. هیچ‌گونه قصوری را در این زمینه نمی‌پذیریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها