موج
کدخبر : ۳۳۳۳۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333355

معاون راهداری مازندران خبر داد:

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: از ابتدای امسال تاکنون از ۳۶۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راه‌های مازندران جلوگیری شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسین جهانیان اظهار داشت :  مازندران به دلیل شرایط جغرافیایی و طبیعی خود و نیز نزدیکی شهر‌ها و روستا‌های استان و با توجه به تقاضای بسیار برای تفکیک زمین‌ها و بازده بودن همه کاربر‌ها در حاشیه راهها، زمین‌های مجاور حریم راه‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل موجب ساخت و ساز‌های بدون مجوز و غیر مجاز شده است.

وی ادامه داد: سازه‌های غیرمجاز در حریم راه‌های مازندران شناسایی و با همکاری نیروی انتظامی و دادگستری اعمال قانون برای این سازه‌ها به زودی انجام می‌شود.

جهانیان افزود: علاوه بر جلوگیری از ساخت و ساز‌های غیر مجاز، در این مدت بیش از ۵۳ حکم تخریب برای این گونه ساخت و ساز‌ها صادر گردید.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران تصریح کرد: ساخت و ساز غیر مجاز در حریم راه‌ها به معنای استقبال از پیامد‌های ناگوار ترافیکی و ناامنی شدید در سطح محور‌ها و نیز محدودیت زمین‌ها برای توسعه و تعریض محور‌ها محسوب که در سطح وسیع‌تر عاملی برای رکود توسعه همه جانبه این استان خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها