موج
کدخبر : ۳۳۳۳۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333335

بهزاد ستاری:

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: ۴۰ مرکز خانواده در مناطق مختلف سطح استان اردبیل بمناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهزاد ستاری مدیرکل بهزیستی استان اردبیل بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح پایگاه‌های سلامت اجتماعی شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: ۴۰ مرکز خانواده در مناطق مختلف سطح استان اردبیل بمناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی از راه‌اندازی پنجمین پایگاه سلامت اجتماعی در شهرستان پارس‌آباد خبر داد و افزود: پنجمین پایگاه سلامت اجتماعی در شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان هدف شناسایی آسیب‌های اجتماعی و تلاش برای حل آن‌ها افتتاح و راه‌اندازی شد.

ستاری با اشاره به وضعیت آسیب‌های اجتماعی در شمال استان اردبیل تصریح کرد: پیشگیری از وقوع آسیب‌های اجتماعی در شهرستان پارس‌آباد مغان جزو مهم‌ترین و اساسی‌ترین اولویت‌های بهزیستی است.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل مغان را منطقه‌ای مهاجر پذیر دانست و بیان کرد: با توجه به اینکه منطقه مغان و شمال استان اردبیل ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ویژه‌ای در حوزه کشاورزی و دامپروری دارد این منطقه‌ مهاجر پذیر است و این کار بهزیستی را نیز دشوار می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها