موج
کدخبر : ۳۳۳۲۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333285

فرماندار یزد؛

هفته جاری سید محمد رستگاری فرماندار یزد بازدید هایی را به جهت بررسی تجهیزات مورد نیاز و عملکرد از بیمارستان های افشار و شهدای کارگر یزد داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، هفته جاری سید محمد رستگاری فرماندار یزد بازدید هایی را به جهت بررسی تجهیزات مورد نیاز و عملکرد از بیمارستان های افشار و شهدای کارگر یزد داشته و در این بازدید ها مسأله بهداشت و درمان را از اولویت های برنامه های شهرستان یزد اعلام کرده است.

فرماندار یزد به اتفاق هیئت همراه با مسئولین و کارکنان بیمارستان شهدای کارگر یزد دیدار و از ریاست و کادر درمان بیمارستان قدردانی و تشکر کرد.

وی گفت: مقوله درمان و بهداشت در شهرستان از حساسیت های ویژه ای برخوردار است و بایستی همواره رضایت مردم در این حوزه فراهم شود و امیدواریم با همکاری همه مردم و رعایت اصول فاصله گذاری  اجتماعی  و رعایت مسائل بهداشت فردی، در شهرستان یزد نیز روال عادی و طبیعی طی شود و شاهد کاهش مشکلات ناشی از ابتلا به  ویروس کرونا در سطح شهرستان و کل کشور باشیم.

رستگاری از تلاش های مدیران و پرسنل زحمتکش بیمارستان شهدای کارگر در راستای خدمت رسانی به جامعه و کنترل کرونا ویروس در شهرستان یزد تقدیر بعمل آورد و از بخش های مختلف بیمارستان بازدید نمود و از نزدیک در جریان نحوه خدمات دهی به بیماران و روند اجرایی برنامه تحول نظام سلامت در شهرستان قرار گرفت.

همچنین فرماندار شهرستان یزد و هیئت همراه با حضور در بیمارستان افشار یزد از زحمات پرسنل بیمارستان که در شیوع ویروس منحوس کرونا خوش درخشیدند؛ تشکر و قدردانی کرد و بر نقش مهم خیرین و رفع کمبودهای فعلی تجهیزاتی این بیمارستان تاکید و قول همکاری و پیگیری در این خصوص را مطرح کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها