موج
کدخبر : ۳۳۳۲۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333278

فرمانده انتظامی استان اصفهان:

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: برای حل معضلات فرهنگی باید به دنبال راه کارهای فرهنگی باشیم.

سردارمحمدرضا میرحیدری در اولین جلسه تعاملی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با فرماندهی سپاه صاحب الزمان (عج) با بیان اینکه برای حل معضلات فرهنگی باید به دنبال راه کارهای فرهنگی باشیم، خاطر نشان کرد: با بهره گیری از نخبگان فرهنگی که در دستگاه های فرهنگی و اجتماعی و همچنین در مجموعه بسیج وجود دارند می توانیم یک وحدت رویه ای را برای رفع مشکلاتی که مردم جامعه برای آن ها دغدغه دارند،  ایجاد کنیم .

وی به جاذبه های فرهنگی و دینی استان اصفهان اشاره کرد و عنوان داشت: این جاذبه ها به قدری زیاد است که امروز آوازه آن ها را در سایر کشورها نیز می شنویم اما متاسفانه فاصله هایی که در دستگاه ها وجود دارد و تفاوت دیدگاه ها باعث شده که نتوانیم از آن ها در راستای رفع معضلات فرهنگی و آسیب های اجتماعی جامعه بهره برداری صحیحی داشته باشیم.

مجرمان در حرکت، منشأ وقوع بیشتر جرایم 

مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه بیشتر جرایم توسط افراد غیر بومی رخ می دهد گفت: تحقیقات نشان می دهد منشأ بیشتر جرایم امروز، مجرمان در حرکتی هستند که از نقطه ای به نقطه دیگر می روند و باعث بی نظمی و نا امنی در آنجا می شوند.

وی افتخار همه نیروهای مسلح را سربازی برای ولایت عنوان کرد و اظهار داشت: باید در کنار هم به عنوان بازوان ولایت در جهت تحقق آرمان های امام راحل و ارزش های انقلاب قدم برداریم و بدانیم که تضعیف سپاه، ارتش و ناجا تضعیف انقلاب است و اقتدار نیروهای مسلح نیز باعث اقتدار نظام جمهوری اسلامی می شود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: باید به گونه ای عمل کنیم که امنیت جامعه ما درحد مطلوب و شایسته مردمی که همه وجود خود را برای پیش برد اهداف نظام در طبق اخلاص گذاشتند، باشد .

سردار میرحیدری در ادامه منشأ بیشتر جرایم امروز را مجرمان در حرکت عنوان کرد و اظهار داشت: مجرمان به راحتی و در سریع ترین زمان از نقطه ای به نقطه ای دیگر سفر می کنند و باعث ایجاد بی نظمی و نا امنی در جایی خارج از محل سکونت خود می شوند و اگر از ظرفیت عظیم بسیج به طور مطلوب استفاده کنیم مطمئناَ می توانیم این مجرمان را مهار کرده و در امنیت استان تاثیر گذار باشیم.

وی سپس به نقش حوزه های علمیه در جهت بهبود شرایط مطلوب جامعه پرداخت و گفت: امام بزرگوار ما در دوران ستم شاهی از درون حوزه علمیه توانست جوانانی را تربیت کند که بعد ازپیروزی انقلاب در دوران دفاع مقدس آن رشادت ها را از خود نشان دادند.

سردار میرحیدری اذعان کرد: اگر امروز هم حوزه های علمیه را در راستای حل معضلات و آسیب های جامعه محور قرار دهیم می توانیم نسل جوان جامعه را طوری تربیت کنیم که در برابر توطئه های دشمن  و جنگ نرم آن ، حرکت های بزرگی را انجام دهند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه جوانان امروز هیچ فرقی با جوانان اوایل انقلاب ندارند اظهار داشت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) هم در جایی فرمودند:« اگر فرصتی ایجاد شود من به جوانان امروز بیشتر از جوانان دهه 60 امیدواری دارم»

وی در ادامه سخنان خود افزود: استکبار جهانی با شکست های پی در پی در مواجهه با نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال حفظ آبروی از دست رفته خود است و در همین راستا قصد دارد از همه ظرفیت هایش از جبهه ضد انقلاب و گروه های انحرافی داخلی گرفته تا اراذل و اوباش  برای تضعیف نظام و اخلال در نظم و امنیت کشور استفاده کند.

سردار محمدرضا میرحیدری تاکید کرد: با شناختی که از نیروهای انتظامی، بسیج و پاسداران انقلاب اسلامی دارم می دانم که  وجود همه آن ها سرشار از شجاعت و شهامت و جسارت است و اطمینان دارم که با قوت بیشتر دست در دست هم در دفاع از ولایت و انقلاب اسلامی با هم قدم بر می دارند و اجازه تکرار حوادثی که در گذشته شاهد آن بودیم را دیگر نخواهند داد و هر کس که بخواهدامنیت مردم و این نظام الهی را خدشه دار کند را منکوب کرده و زمینه عزت و شوکت و اقتدار روز افزون این ملت را فراهم خواهند کرد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم و اگر در حفظ و حراست از انقلابی که به دست ما سپرده شده درست عمل نکنیم باید در پیشگاه آنان پاسخگو باشیم اظهار داشت: با توکل بر خدا و به حول و قوه الهی و وحدت رویه و استعانت از حضرت ولی عصر(عج) و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در برابر هر توطئه ای که از سوی دشمنان قسم خورده نظام طراحی شود پیروز و سربلند خواهیم بود و امیدوارم بتوانیم سربازی راستین برای امام و ولایت باشیم و خداوند به ما توفیق دهد که در مسیر شهدا قدم برداریم و شرمنده آنان نباشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها