موج
کدخبر : ۳۳۳۲۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333214

شهردار قم:

شهردار قم گفت: پروژه‌های شهرداری در سال جاری با محوریت افزایش نشاط اجتماعی به بهره‌برداری خواهند رسید.

به گزارش خبرگزای موج قم، سید مرتضی سقائیان‌نژاد با اشاره به اینکه باید اقدامات انجام شده شهرداری قم به صورت دقیق به مردم اطلاع رسانی شود، اظهار کرد: مدیران شهری به این مهم توجه ویژه دارند و یکی از اولویت‌های خود را به این بخش تخصیص داده‌اند.

شهردار قم حضور و مشارکت مردم در مسائل شهر را عامل دلگرمی مدیران شهر دانست و افزود: مشارکت مردم و دقت نظر شهروندان عامل مهمی در انجام وظایف مدیران و پرسنل شهرداری بوده و باید این مشارکت روزبه‌روز قوی‌تر و مستحکم‌تر شود.

سقاییان‌نژاد افتتاح پروژه‌ها شهرداری را نفسی تازه در شهر توصیف و تصریح کرد: باید مشکلات پیش پای پروژه‌ها برداشته‌شده تا پروژه در زمان مشخص به بهره‌برداری رسیده و افتتاح آن در زمان‌بندی مشخص‌شده با حضور مردم انجام شود.

وی با درخواست  ازتیم ارزیابی پروژه‌های مختلف در ارائه گزارش صریح و دقیق از پروژه‌ها، گفت: گزارش به‌موقع و دقیق مسائل مربوط به پروژه در برطرف شدن  مشکلات آن تأثیر به سزایی داشته و باید نسبت به این مهم دقت نظر کافی داشته باشند.

شهردار قم افتتاح پروژه‌ها و اطلاع‌رسانی دقیق به شهروندان را عامل تقویت نشاط اجتماعی در شهر خواند و بیان کرد: خدمت صادقانه مدیریت شهری به شهروندان؛ افتتاح پروژه‌های عمرانی، فضای سبز، خدماتی، حمل‌ونقل، شهرسازی می‌باشد و تیم شهرداری در قم این خدمت‌رسانی را در اولویت قرار داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها