موج
کدخبر : ۳۳۳۱۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333150

امام جمعه یزد گفت: در پرداخت تسهیلات باید شرطی مبنی بر استفاده از ظرفیت نیروهای نخبه و شرکت‌های دانش بنیان داخلی برقرار شود

به گزارش خبرگزاری موج یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی امام جمعه یزد در دیدار رییس شورای هماهنگی بانک‌های استان یزد با اشاره به اینکه تحقق نامگذاری سال فقط با افزایش تولید کارخانجات محقق نمی‌شود افزود: باید برای تولید وسایل مورد نیاز واحدهای صنعتی بیشتر اقدام شود.

وی ادامه داد: توجه به تولید و خودکفایی در عرصه‌های مختلف به خصوص قطعه‌سازی و تامین ماشین‌آلات در داخل دیر شروع شده است، باید با جدیت کارها را شروع کرد تا در زمان مناسب به خودکفایی دست پیدا کنیم.

امام جمعه یزد با بیان اینکه سال‌های گذشته مقام معظم رهبری به صورت بسیار جدی به تولید و اقتصاد مقاومتی تاکید کردند یادآور شد: امروز همه متوجه شدند که راهکار برون رفت کشور به غیر از اقتصاد مقاومتی که همیشه مورد تاکید معظم‌له است، چیز دیگری نیست.

ناصری یزدی ادامه داد: حتی در پرداخت تسهیلات باید شرطی مبنی بر استفاده از ظرفیت نیروهای نخبه و شرکت‌های دانش بنیان داخلی برقرار شود تا حداقل بخشی از نیاز کارخانه ها با تکیه بر ظرفیت این نیروها و شرکت‌ها از داخل تامین شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها