موج
کدخبر : ۳۳۳۰۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333011

مدیرکل حفاظت محیط زیست قم تاکید کرد؛

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: باید در استان قم به دنبال توسعه صنایع و کسب و کارهای سبز و محصولات منطبق با اصول محیط زیستی باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید رضا موسوی مشکینی در بازدید از تعدادی از واحدهای صنعتی در شهرک شکوهیه قم به مناسبت هفته محیط زیست با اشاره به اینکه جهش تولید در گرو رعایت ملاحظات زیست محیطی است، اظهار کرد: به همین منظور واحدهای صنعتی و خدماتی باید به این گونه ملاحظات توجه کامل داشته باشند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه توجه و آگاهی نسبت به مسائل زیست محیطی در جامعه بسیار بهبود یافته است، خاطرنشان کرد: باید بر اساس ضوابط و قوانین زیست محیطی، با قاطعیت در برابر افراد معدودی که به دنبال منافع و سودهای مقطعی و کوتاه مدت هستند، ایستادگی کنیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم بر ضرورت قدردانی از فعالان صنعتی که نسبت مسائل زیست محیطی مسؤولیت پذیر و دغدغه مند هستند تأکید کرد. 

وی با بیان اینکه برای کنترل و کاهش آلودگی های زیست محیطی در واحدهای صنعتی، نوسازی خطوط تولید و بهره مندی از تجهیزات مدرن بسیار اهمیت دارد، تصریح کرد: امیدواریم با رعایت هرچه بیشتر اصول و ضوابط زیست محیطی در واحدهای صنعتی، بتوانیم از محیط زیست و سلامت عمومی جامعه به خوبی پاسداری کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها