موج
کدخبر : ۳۳۲۹۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332997

وزیر بهداشت:

وزیر بهداشت طی نامه‌ای خطاب به رئیس دانشگاه خدمات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در برنامه‌ کنترل اپیدمی کرونا را ارزشمند و یک تجربه موفق دانست.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه،وزیر بهداشت طی نامه‌ای خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خدمات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در برنامه‌ کنترل اپیدمی کرونا را ارزشمند و یک تجربه موفق دانست.

در این نامه آمده است:

 بر اساس گزارش‌ها، با موضوع بازدیدهای انجام‌شده از برنامه اپیدمی کووید_۱۹ در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خدمات ارزشمندی انجام‌شده است که می‌توان به‌عنوان یک تجربه موفق به آن استناد نمود.

مجموعه اقدامات انجام‌شده و تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر کارکنان مراکز بهداشتی، بیمارستان‌ها و ستادهای نظارتی آن دانشگاه جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

علی‌رغم اقدامات ارزشمند انجام‌شده، افزایش نسبی موارد بستری و میانگین نسبی موارد مرگ، بر لزوم آمادگی بیشتر خصوصاً در مراکز تجمعی تأکید دارد.

امید است که دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با ادامه اقدامات ارزشمند قبلی و به‌کارگیری توصیه‌های کارشناسی در گزارش‌ها، همچنان در کنترل اپیدمی کرونا در کرمانشاه موفق باشد.

گفتنی است که دکتر نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی طی نامه ای از رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به دلیل مدیریت بیماری کرونا در کرمانشاه نیز به صورت ویژه تقدیر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها