موج
کدخبر : ۳۳۲۹۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332976

علیرضا قاری‌قرآن خبر داد:

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان از اجرای موفق سامانه داشبورد مدیریتی پس از ماه ها تلاش اداره آمار، فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا قاری‌قرآن اظهار کرد: با بهره‌گیری از سامانه داشبورد مدیریتی که مبتنی بر علم داده، پایه ریزی شده است و با مصورسازی آمار و اطلاعات سازمانی در تمامی سطوح، وضعیت موجود اداره کل مورد شناسایی، تحلیل و بصورت گرافیکی با نمودار های مختلف داینامیک نشان داده می شود.

وی افزود: استفاده از داده‌ها به عنوان دارایهای مهم هر سازمان، اثر فراوانی بر رسیدن به اهداف و استراتژی‌های سازمانی دارد و این سامانه با دارا بودن قابلیت های ویژه تصویری لحظه ای از وضعیت این اداره‌کل را ارائه می دهد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اینکه طرح داشبورد مدیریتی به منظور یکپارچه‌سازی اطلاعات این اداره کل در حوزه‌های مختلف کاری اجرایی شده است عنوان کرد: این سامانه به چندین سامانه مختلف دیگر متصل است و اطلاعات مورد نیاز مدیران جهت بررسی و اتخاذ تصمیم در آن ارائه شده است.

این مقام مسئول گفت: در قدم اول، اطلاعات از نرم افزارهای مختلف هر واحد استخراج شده و سپس براساس فرآیندهای خاص پالاش و تجمیع می شود و با رویکرد تصمیم‌سازی در اختیار مدیران قرار می‌گیرد، در این راستا با استفاده از اطلاعات کلیدی، مدیران می‌توانند تصمیمات کلیدی و اساسی اتخاذ کنند.

علیرضا قاری قرآن در پایان گفت: این طرح یکی از تجربه‌های موفق این اداره‌کل محسوب می شود پس از ماه‌ها تلاشِ  و کار تحقیقاتی به بهره‌برداری رسیده و  می‌توان بر اساس آن میزان تحقق برنامه‌های اجرایی و پیشرفت پروژه‌های عمرانی را به صورت لحظه‌ای رصد و برنامه ریزی مناسبی جهت پیشبرد اهداف سازمانی انجام داد

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها