موج
کدخبر : ۳۳۲۶۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332641

در راستای مقابله با ویروس کرونا؛

فرماندار بندرعباس، گفت: برگزاری هر نوع مراسم از قبیل جشن و شادی و مراسم ختم و تجمع تحت هر عنوان ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس،  اظهار داشت: همه ی همکاران در فرمانداری و ادارات شهرستان بندرعباس ملزم به استفاده از ماسک هستند.

وی در ادامه گفت: صنوفی که موارد بهداشتی را در محل کار رعایت نمی کنند پلمپ خواهند شد و همچنین برگزاری هر نوع مراسم از قبیل جشن و شادی و مراسم ختم و تجمع تحت هر عنوان ممنوع است و همچنین باید تردد و جابجایی های غیر ضروری وسایل نقلیه به حداقل برسد.

عزیزاله کناری خاطرنشان کرد: کنترل ورودی و خروجی های روستاها مجدد انجام شود و شهروندان نیز کمتر به روستاها بروند و ساکنان روستاها هم کمتر به شهر بیایند و حتی المقدور اقلام مصرفی خود را از همان روستا تامین کنند و اگر هم ضرورت تردد به شهر فراهم شد با استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی باشد.

این مقام مسئول گفت: ضرورت دارد ضد عفونی کردن اماکن مجدد شروع شود و شهروندان از خروج غیر ضروری از منازل خودداری و اگر ضرورتی برای خروج از منزل داشتند از ماسک استفاده کنند و تاکسی ها نیز باید بیش از سه سرنشین را در خودرو خود سوار نکنند و رانندگان حتما از ماسک استفاده و شناورها نیز ماسک را بین مسافران توزیع کنند.

فرماندار بندرعباس بیان کرد: خرید های تلفنی و غیر حضوری و سفارش پیامکی باید بیشتر فعال شود و همچنین عرضه قلیان در هر مکان به خصوص در سواحل ممنوع است.

عزیزاله کناری در پایان تصریح کرد: باید بر آزمون امتحانات دانش آموزان نظارت بیشتری صورت گیرد و آزمون ها با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به همراه ماسک و دستکش باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها