موج
کدخبر : ۳۳۲۴۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332495

محمد روح‌الامینی:

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ایده‌ های خلاق در عرصه تبلیغات اسلامی و دینی هنرمندان مورد حمایت قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد روح‌الامینی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی بعد از ظهر امروز در نشست با مدیر حوزه هنری استان اردبیل اظهار داشت: ایده‌‌های خلاق در عرصه تبلیغات اسلامی و دینی هنرمندان مورد حمایت قرار می‌گیرند.

وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی باید با حوزه هنری به عنوان بازوی تخصصی در راستای تولید و ارائه محتواها و بسته‌های فرهنگی و دینی به زبان هنر در حوزه‌های مختلف همکاری‌ و مشارکت‌های ویژه‌ای داشته باشد.

روح‌الامینی تصریح کرد: در استان اردبیل حوزه هنری ظرفیت‌های بسیار ویزه‌ای دارد که می‌تواند با برنامه‌ریزی‌های متناسب و طبق دغدغه‌های فرهنگی اقدامات فرهنگی ارزشمندی را با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی انجام دهد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: حوزه هنری در تعامل تنگاتنگ با سازمان تبلیغات اسلامی می‌تواند از اثرگذاری بالایی در زمینه نشر و گسترش فرهنگ و آموزه‌های ناب اسلامی در جامعه برخوردار باشد.

وی اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در استان‌های مختلف باید ضمن بهره‌مندی از استعداد‌های ویژه هنرمندان در جهت شکوفایی توانایی این قشر فعال جامعه تلاش کند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها