موج
کدخبر : ۳۳۱۸۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331821

دکتر حسین فرشیدی:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بیماری کووید ۱۹ با حضور دانش آموزان در مدارس به آن ها منتقل نمی شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، دکتر حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در جمع خبرنگاران، گفت:  از تلاش های صورت گرفته در جهت حفظ سلامتی دانش آموزان از سوی آموزش و پرورش، این اطمینان را به خانواده ها می توان داد که با تمهیدات صورت گرفته، بیماری کووید ۱۹ بواسطه حضور دانش آموزان در جلسات امتحان مدارس به آن ها انتقال نمی یابد.

وی اظهار کرد: مطابق گزارش نمایندگان حوزه بهداشت استان در بازدید از حوزه های امتحانی مدارس،از آموزش و پرورش در راستای تمهیدات و اجرای مطلوب موارد بهداشتی در حوزه های آزمون پایانی باید از دست اندرکاران تقدیر کرد.

فرشیدی ادامه داد: برای آموزش و پرورش استان هرمزگان، حفظ سلامت دانش آموزان و فرهنگیان بسیار با اهمیت است و در این راستا تلاش شده است تا اجرای پروتکل های بهداشتی در جلسات امتحان پایانی به عنوان یک ضرورت به خوبی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: پوشیدن ماسک در جلسات اجباری است و به آن دسته از دانش آموزانی که به هر دلیل نتوانستند ماسک تهیه کنند، ماسک در جلسه امتحان توزیع می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در پایان عنوان کرد: کادر اجرائی مدرسه کار نظارت بر رفتارهای دانش آموزان در درون مدرسه برای رعایت رفتارهای ایمن و پروتکل های بهداشتی برعهده دارند و حتی در برخی مدارس در هنگام ورود دانش آموزان از آنها تست تب سنج گرفته می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها