موج
کدخبر : ۳۳۱۲۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331206

منتخب اردکان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: غلبه بیش از حد مباحث آموزشی بر مباحث پرورشی باید اصلاح شود و از سوی دیگر، تشکل های دانش آموزی و فرهنگی از جمله اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان باید در برنامه های خود علاوه بر امور پرورشی، آموزشی و درسی را نیز برای دانش آموزان لحاظ کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا دشتی اردکانی منتخب مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در نشستی با مسئولان انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان یزد با اشاره به سابقه طولانی این تشکل به عنوان یکی از باسابقه ترین تشکل های دانش آموزی، افزود: با وجود تنگناهای گوناگون انجمن های اسلامی فعالیت های خوبی در دوران مختلف در مدارس انجام داد.

وی اضافه کرد: آسیب های چهل سال گذشته اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان باید مورد بررسی، تجزیه و تحلیل قرار گیرد و نسبت به رفع آن شود.

منتخب اردکان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیریت های جوان در این گونه تشکل ها می تواند، راهگشا باشد، اظهار داشت: از یک سو غلبه بیش از حد مباحث آموزشی بر مباحث پرورشی باید اصلاح شود و از سوی دیگر، تشکل های دانش آموزی و فرهنگی از جمله اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان باید در برنامه های خود علاوه بر امور پرورشی، آموزشی و درسی را نیز برای دانش آموزان لحاظ کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها