موج
کدخبر : ۳۳۱۰۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331084

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه:

بهرام فاضلی گفت: یوم‌الله روز قدس هم‌زمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از مهم‌ترین روزهای جهان اسلام در خاطره تاریخ ثبت گشته است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت روز جهانی قدس در پیامی ابراز داشت: روز قدس، روز حمایت از مظلومان عالم است و روزی است که آزادگان عالم در گستره اسلام اراده کرده‌اند تا نهضت بیداری جهانی را موج‌هایی تازه و دل‌های حق‌طلبان را امیدی تازه بخشند، روز قدس روز نمایش وحدت و اقتدار مسلمین است و روز تحکیم همدلی‌ها و هم‌زبانی‌ها و روز تجدید پیمان‌ها و عهدها در پیروی از پیامبر و ائمه هدا و روز ناکامی ترفندها و توطئه‌های استکبار است.

در ادامه متن به مناسبت روز قدس آمده است: این‌جانب و همه همکاران خدمتگزار خود در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ ضمن اعلام انزجار از سیاست‌های استکباری و تجاوزگرانه کشورهای متجاوز، نهیب یکپارچگی، وحدت و عزت و اقتدار ایران اسلامی را به گوش جهانیان فریاد می‌کنیم. ملت ایران همواره در سایه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند بود و دسیسه‌ها و نیرنگ‌ها خللی در اراده استوار ملت غیور و بصیر ایران اسلامی ایجاد نخواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها