موج
کدخبر : ۳۳۰۶۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330640

دومین جلسه شورای سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد در سال 99؛

رییس شورای سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد گفت: گلخانه های شهرستان یزد از لحاظ معتبر بودن و نبود مجوز و پروانه تاسیس و بهره برداری و ایجاد آلودگی زیست محیطی میبایست مورد بررسی قرار گیرند که در این زمینه اقدامات اولیه ای جهت پایش گلخانه ها صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، دومین جلسه شورای سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد در سال 99 با حضور اکثریت اعضا به صورت حضوری با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، در سالن جلسات برگزار گردید.

در این جلسه رئیس شورا ضمن عرض آرزوی قبولی طاعات و عبادات گزارشی از فعالیت های سازمان در شرایط شیوع بیماری کرونا ارایه نمود.

محمدرضا خلف باغی در ادامه به تشریع عملکرد سازمان در سال گذشته پرداخت و افزود: در سال 98 با ارتباط گیری با دستگاه های مختلف من جمله استانداری یزد، فرمانداری، نمایندگان استان یزد و... گام های موثری در زمینه اهداف و جایگاه نظام مهندسی برداشته شد.

وی تسریع کرد: با عملکرد قابل تقدیر واحد روابط عمومی فعالیت های سازمان در رسانه ها نمود پیدا کرد.

رئیس شورا از رونمایی سامانه امور اراضی سخن به میان آورد و گفت: با حمایت و پیگیری معاونت امورهماهنگی عمرانی استاندار یزد و برگزاری جلسات متعدد در جهت بررسی و رفع موانع سامانه بزودی توسط استاندار یزد این سامانه رونمایی می گردد.

محمدرضا خلف باغی به پایش انجام شده گلخانه های شهرستان یزد اشاره کرد و افزود: گلخانه های شهرستان یزد از لحاظ معتبر بودن و نبود مجوز و پروانه تاسیس و بهره برداری و ایجاد آلودگی زیست محیطی میبایست مورد بررسی قرار گیرند که در این زمینه اقدامات اولیه ای جهت پایش گلخانه ها صورت گرفته است.

وی بر شناساندن سامانه کشاورزیار به اعضا و بهره برداران تاکید کرد و اظهار داشت: این سامانه به گونه ای طراحی شده است که کشاورز و عضو به آنچه در زمینه دانش، اطلاعات، مشاوره (در همه زمینه های کشاورزی ) و... نیاز داشته باشد دسترسی دارد.

همچنین اعضای شورا رهنمودهایی جهت تکمیل لایه های اطلاعاتی ارایه نمودند و اقدامات موثر و خوب سازمان را مورد تقدیر قرار دادند.

در پایان جلسه کارشناس روابط عمومی گزارش تصویری از عملکرد سازمان در سال 98 را ارایه نمود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها