موج
کدخبر : ۳۳۰۴۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330452

در صورت تداوم عدم رعایت فاصله اجتماعی؛

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ضمن هشدار بالا رفتن آمار مبتلایان به کرونا در کرمانشاه گفت: در صورت عدم رعایت موازین بهداشتی در سطح شهر، کرمانشاه به وضعیت قرمز نزدیک می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه،‌ مهدی محمدی رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تأکید بر اینکه بالا رفتن آمار مبتلایان به کرونا در کرمانشاه زمینه خطر همه‌گیری کرونا در سطح جامعه را بالا می‌برد، ابراز داشت: با شناسایی ۸۶ مورد جدید بیماران مبتلابه کرونا که ۹ مورد آن مربوط به بیماران بستری و ۷۷ مورد نیز مربوط به بیماران سرپایی طی روز گذشته بوده است، تعداد مبتلایان به این بیماری در استان کرمانشاه به ۲۶۳۵ نفر رسیده که متأسفانه از این تعداد، ۸۷ نفر جان‌باخته‌اند.

وی خاطرنشان از مجموع تعداد مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه در روز گذشته ۶۶۳ نفر جزو بیماران بستری و ۱۹۷۲ نفر نیز جزو بیماران سرپایی بوده‌اند و درمجموع با انجام ۳۹۵ نمونه آزمایش‌شده در روز گذشته، تاکنون ۱۲۰۶۶ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در استان کرمانشاه انجام‌شده است.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هشدار داد: بالا رفتن ناگهانی آمار مبتلایان به کرونا در سطح استان کرمانشاه در طی روزهای آتی خطر اعلام وضعیت قرمز و قرنطینه را افزایش خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها