موج
کدخبر : ۳۳۰۲۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330294

رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان کرمانشاه:

معاون سیاسی امنیتی استانداری و رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان کرمانشاه در پیامی با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی به فعالان این عرصه، تأکید کرد: روابط عمومی‌ها امروز مأموریت و رسالتی حساس، پیچیده و کیفیت گرایانه دارند و عاملان تفاهم نظر در جامعه محسوب می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، متن پیام محمدابراهیم الهی تبار، رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان کرمانشاه به مناسبت سالروز ارتباطات و روابط عمومی‌ها خطاب به جامعه روابط عمومی کرمانشاه به این شرح است:

تفاهم نظر که از ارکان پدیداری رشد و وحدت نیروهای آینده‌ساز یک جامعه است جز از طریق ارتباط سازنده، معنی‌دار و هوشمندانه مسیر نمی‌شود.

چنین کارکرد سِترگ و مهمی، نقش و جایگاه روابط عمومی‌ها و ارتباط گران را در دنیای امروز که گردش اطلاعات و اخبار قدرت تعیین‌کنندگی دارد، دو‌چندان کرده است.

در شرایط فعلی کشور، که جامعه با چشمداشت‌های خباثت آلود برای کاهش امید، تاب‌آوری و کاستن از سرمایه اجتماعی روبروست، روابط عمومی‌ها و تلاشگران عرصه ارتباطات، مأموریت و رسالتی حساس، پیچیده و کیفیت گرا دارند.

برخود لازم میدانم یاد روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمام تلاشگران این عرصه تبریک گفته و ضمن سپاس از اقدامات و تبلیغات در انعکاس تلاش دستگاه‌ها در مقابله با بیماری کرونا، موفقیت روزافزون را برای این عناصر زحمت‌کش، خدوم و بی‌ادعا را خواهانم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها