موج
کدخبر : ۳۳۰۲۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330240

سرپرست کمیته امداد اصفهان اعلام کرد:

سرپرست کمیته امداد اصفهان از واریز ۳ میلیارد تومان کمک هزینه معیشت ویژه به حساب ایتام در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان کرد: با همکاری بنیاد مستضعفان ۳ میلیارد تومان کمک هزینه معیشت با سرانه ۵۰۰ هزار تومان به طور مستقیم به حساب ایتام اصفهانی واریز شده است.

وی گفت: پنج هزار و ۹۴۴ فرزند یتیم و نیازمند تحت حمایت این نهاد از ۲ میلیارد و ۹۷۲ میلیون تومان کمک هزینه معیشت ویژه که با همکاری بنیاد مستضعفان فراهم شده است، بهره مند شدند.

زارع ماه مبارک رمضان را فرصت بزرگ دستگیری و حمایت از ایتام و فرزندان محسنین معرفی کرد و افزود: ۲۲ هزار و ۸۸۵ فرزند نیازمند یتیم و غیر یتیم تحت پوشش این نهاد هستند.

وی همچنین یادآور شد: ۵۰۰۰ نفر از این فرزندان کماکان فاقد حامی در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین هستند که امیدوارم در ماه مبارک رمضان و با همت مردم نیکوکار استان این عزیزیان نیز تحت حمایت نیکوکاران قرار گیرند.

سرپرست کمیته امداد اصفهان کمک به ایتام و فرزندان نیازمند را علاوه بر ابعاد پر شمار معنوی و مذهبی دارای اهمیت آینده نگرانه نیز توصیف کرد و ادامه داد: حمایت های امروز از فرزندان یتیم و نیازمند به ساخته شدن جامعه ای با همدلی و انسجام در آینده کمک می کند و چرخه بین نسلی فقر را قطع کرده و باعث جلوگیری از به ارث رسیدن مشکلات خانواده های نیازمند به فرزندانشان خواهد شد.

وی ساخت جامعه ای اینچنین که مورد تاکید پیشوایان دین و خواست قلبی همه همشهریان است را مستلزم همکاری در فراهم شدن بستر کمک عزتمندانه به این نیازمندان عنوان کرد و گفت: در شرایط شیوع ویروس کرونا، ساز و کار مشارکت غیر حضوری از طریق پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir و همچنین پیامک عدد یک به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ و سپس ارسال کد استان و شهرستان برای همشهریان عزیز فراهم شده است.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان همچنین یادآور شد: در کنار روش های غیرحضوری و الکترونیکی ۱۹۲ پایگاه ثبت نام حامی در دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد در سراسر استان در ایام شهادت امام علی (ع) برپاست و در حاشیه مراسمات لیالی قدر نیز پایگاه های ثبت نام طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین فعال هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها