موج
کدخبر : ۳۳۰۰۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330077

معاون استاندار کرمانشاه:

محمدابراهیم الهی تبار با تأکید بر اینکه امسال باید به سمت استفاده بیشتری از رسانه‌های دیداری و شنیداری برویم، تأکید کرد: تولید محتوا با استفاده از اسناد شفاهی و مکتوب نیاز هفته دفاع مقدس است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با تأکید بر اینکه نمادهای دفاع مقدس در کرمانشاه قابلیت طرح بین‌المللی دارند، ابراز داشت: ویژگی‌های دفاع مقدس در کرمانشاه و چگونگی نقش‌آفرینی مردم قابلیت برجسته‌ای برای طرح در عرصه ملی و بین‌المللی دارند.

محمدابراهیم الهی تبار در نشست برنامه‌ریزی چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار داشت: سالگرد دفاع مقدس بهانه مناسبی برای بیان دوباره اتفاقات تلخی همچون بمباران‌های شیمیایی در تاریخ بشر است که می‌تواند در عرصه بین‌الملل مطرح شود.

وی با اشاره به اینکه استان کرمانشاه در چند جبهه در دفاع مقدس حضور داشت تصریح کرد: اعزام نیروها، پشتیبانی از جبهه، پذیرایی از مهاجرین، بمباران‌ها و مبارزه با ضدانقلاب نقش‌آفرینی چندبعدی کرمانشاه را نشان می‌دهد.

معاون استاندار کرمانشاه افزود: نمادهای دفاع مقدس عمدتاً در کرمانشاه وجود دارد که ازجمله آن شهرستان گیلان غرب به‌عنوان نماد مقاومت، عملیات مرصاد، مقاومت پاوه به‌عنوان مقاومت در مقابل ضدانقلاب و بمباران‌های شیمیایی است که به‌عنوان جنایات ضد بشری روی داد.

الهی تبار با تأکید بر اینکه نمادها و ویژگی‌های دفاع مقدس در کرمانشاه قابلیت برجسته‌ای برای پرداخت در عرصه ملی و بین‌المللی دارند افزود: کرمانشاه با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد حرف‌های بسیاری در مورد دفاع مقدس دارد که لازم است بیشتر به آن توجه شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها