موج
کدخبر : ۳۳۰۰۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330051

به مناسبت شب های قدر صورت گرفت؛

به مناسبت ایام لیالی قدر به همت موسسه نیکوکاری باران، 276 بسته غذایی در راستای کمک به نیازمندان در هرمزگان توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مرکز نیکو کاری  موسسه ای است مردم نهاد، که مجوز فعالیت آن از سوی کمیته امداد امام خمینی  صادر  و در راستای اهداف و ماموریت های آن نهاد خدمات امدادی و حمایتی و درمانی و فرهنگی و  تحصیلی و ایجاد مسکن و سرپناه به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه  خدماتی در حد توان ارائه مسی کند.

به مناسبت ایام لیالی قدر و ضربت خوردن امیرالمومنین علی علیه السلام  و به همت مرکز نیکوکاری باران، 276 بسته معیشتی در راستای کمک به نیازمندان توزیع شد.

گفتنی است؛ مرکز نیکو کاری باران که از ابتدای سال جاری مجوز فعالیت خود از کمیته امداد امام خمینی استان هرمزگان اخذ کرده بعنوان اولین اقدام خود بسته های کمک معیشتی  شامل یک کیسه برنج ده کیلوئی، دو عدد روغن خوراکی و سرخ کردنی، یک عدد رب گوجه فرنگی یک کیلویی، یک عدد تن ماهی، یک بسته ماکارونی، یک بسته سویا، یک کیلو عدس، یک کیلو نخود، یک کیلو قند، یک کیلو شکر، یه بستع خرما است را در بین نیازمندان توزیع کرد.

قیمت هر بسته دویست و پنجاه هزارتومان است  به ارزش شصت نه میلیون تومان بوده که صبح امروز چهارشنبه با حضور رئیس هیئت مدیره آقای عبدالمجید مرادی نسب،  سرکار خانم اسما مرادی نسب مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری باران، معاونان کمیته امداد  آقای دکتر تراهی و  آقای سیاوش عامری معاون  مشارکت های مردمی  بین اقشار نیازمند در حومه مختلف شهرستان های استان توزیع شد.

شایان ذکر است؛ موسسه خیریه باران از1399/01/18 تاسیس شده است  که با هدف کمک به کودکان یتیم، نیازمند و زنان سرپرست خانواده شکل گرفته است و در راستای همدلی با اقشار نیازمند به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

موسسه محکم نیز در کنار موسسه باران، در حوزه کمک هزینه پزشکی به بیمارانی که  به صورت مادرزادی نیاز به درمان دارند و از پس هزینه های درمان بر نمی آیند تا سقف 50 میلیون ریال کمک هزینه درمان در نظر می گیرد.

موسسه محکم بعنوان موسسه ای مستقل در سطح کشور فعالیت دارد که شعبه آن در بندرعباس و شهرستان های میناب، رودان، جاسک، قشم  و بندرلنگه تنها درجهت معالجه و درمان بیماران ناهنجاری های مادر زادی فعالیت دارد.

بنا بر گفته های مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری باران؛ موسسه محکم از طریق موسسه باران اقدام به شناسایی افراد نیازمند و ناتوان از هزینه های درمان بیماری می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها