موج
کدخبر : ۳۲۹۹۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329922

همزمان با شهادت امام علی (ع)؛

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان از برپایی 192 پایگاه ثبت حامی ایتام و فرزندان نیازمند در دفاتر کمیته امداد استان اصفهان در ایام شهادت امام علی (ع) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان داشت: 192 پایگاه ثبت نام حامی ایتام در دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد در سراسر استان در ایام شهادت امام علی (ع) بر پاست و علاوه بر آن در محل‌های برگزاری مراسم احیای شب های قدر نیز با هماهنگی های صورت گرفته و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز پایگاه هایی دایر می‌شود.

وی بابیان اینکه ماه مبارک رمضان بستر پر برکتی برای کمک به ایتام و نیازمندان است، گفت: هر ساله پایگاه های ثبت نام حامیان زیادی در سراسر استان و در مراسمات و مراکز بزرگ مذهبی برپا می‌شد؛ اما امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا و الزامات مربوط به فاصله گذاری اجتماعی شکل جذب حامیان تغییراتی داشته و تعداد پایگاه‌ها کاهش یافته است.

زارع با تاکید بر اینکه رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از الزامات اساسی فعالیت این نهاد در این زمینه است، گفت: پایگاه های مذکور بر اساس این ضوابط فعالیت خواهند کرد.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان همچنین گفت: همه دفاتر و مراکز نیکوکاری یاد شده در روز ۲۱ ماه مبارک رمضان نیز فعال هستند و علاوه بر آن‌ها یک پایگاه مرکزی ثبت نام حامیان نیز در محل اداره کل کمیته امداد استان واقع در خیابان فردوسی ابتدای خیابان منوچهری در خدمت همشهریان عزیز خواهد بود.

وی روش های غیرحضوری و مبتنی بر شیوه های نوین ارتباطی را در شرایط کنونی بهترین گزینه برای مشارکت در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین عنوان کرد و گفت: همشهریان گرانقدر می توانند با پیامک عدد یک به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ و سپس ارسال کد استان و یا شهرستان مورد نظر خود به همین شماره و یا مراجعه به پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir  به سادگی و با پرداخت مبالغ ماهیانه دلخواه در این امر خیر مشارکت کنند.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان در انتها با یادآوری اینکه ۲۲ هزار و ۸۸۵ فرزند یتیم و نیازمند تحت پوشش این نهاد هستند، گفت: ۵۰۰۰ نفر از این فرزندان کماکان فاقد حامی در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین هستند که امیدواریم به برکت لیالی نورانی قدر و با تاسی مومنان به مولای متقیان علی (ع)، این فرزندان نیز دارای حامی و بهره مند از کمک های خیران و نیکوکاران بشوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها