موج
کدخبر : ۳۲۹۸۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329828

معاون آموزش و پژوهش دانشگاه اردکان گفت: ارتقای ۱۹ پله دانشگاه اردکان و ثبت آن در رتبه‌بندی سال ۲۰۱۹ و ثبت این واحد دانشگاهی در فهرست ۹ هزار و ۲۰۰ باب کتابخانه‌ های آکادمیک جهان انجام شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علی فتح زاده معاون آموزش و پژوهش دانشگاه اردکان افزود: از سال گذشته استانداردسازی محتوا و تعریف بخش‌های مختلف دانشگاه در مؤسسه آکادمیک استرالیا که یکی از مراکز معتبر رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان است، در دستور کار این معاونت قرار گرفت.

وی اضافه کرد: پس از ارتقای ۱۹ پله دانشگاه اردکان که در رتبه‌بندی سال ۲۰۱۹ ثبت شد، دیروز ( دوشنبه) مدیر آن مؤسسه با ارسال نامه‌ای به این معاونت از ثبت این واحد دانشگاهی در فهرست ۹ هزار و ۲۰۰ باب کتابخانه‌ های آکادمیک جهان خبر داد.

فتح زاده اضافه کرد:  شرکت پیمانکار مربوطه تمامی تعهدات خود را بر مبنای آر.اف. پی(RFP)  ارائه شده، در ساخت پوسته‌های اصلی و فرعی پورتال انجام داد و در حال حاضر مهمترین مشغله شورای راهبری تارنمای جدید دانشگاه، آماده‌سازی و ورود محتوا در زیرسایت‌های آن است.

 معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه اردکان تصریح کرد: چنانچه محتوای لازم به موقع و به طور صحیح در اختیار این شورا قرار گیرد، انتظار داریم در کمتر از یک ماه آینده، انتظار چندین ساله دانشگاهیان اردکان تحقق پیدا کند و از این پورتال رونمایی شود.

فتح زاده اظهار کرد: پیمانکار پروژه را تحویل داده  و پس از آن مسئولیتی در ورود، هماهنگ‌سازی و اصلاح چیدمان محتوای پورتال ندارد، لذا دانشکده‌ها و اداره هایی که در موعد مقرر نسبت به ارائه محتوای مورد نیاز اقدام لازم را انجام ندهند، زیرسایت مربوطه‌ آنها بدون محتوا مانده و مسوولیت آن بر عهده رییس  آن بخش است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها